Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.
Увійти Моя подорож
UaRuEn
0 відгуків
Оцінки
₴ 120 - 400

Знайомтеся, дивовижний Дніпро!

Наш привітний гід ознайомить Вас з історією виникнення та розвитку міста Дніпро, а комфортабельне авто стане машиною часу, яка перенесе Вас в минулі століття.

Знайомство зі славною історією міста почнеться з центральної площі міста - площі «Героїв Майдану». Саме тут зароджувався наше місто близько 300 років тому на місці козацької слободи Половиця.

Далі ми перемістимося на Соборну гору, де в 1787 році імператриця Катерина II заклала камінь в підставу Преображенського Собору, тим самим поклавши початок місту. Ви побачите: Преображенський Собор, Катерининську милю, Земську лікарню ім. Мечникова, першу чоловічу гімназію міста, Гірську Академію, Історичний музей ім. Д.Яворницького, Музей АТО, будинок Олександра Поля, унікальну колекцію Половецьких Баб, Потьомкінський палац, зможете пройти алеями Міського парку ім.Т.Г.Шевченка та насолодитися прекрасним видом на річку Дніпро і Монастирський острів.

Продовжуємо нашу екскурсію, проїхавшись по найдовшій Набережній в Україні і ознайомившись з її визначними пам'ятками - мостами, фонтанами, пам'ятниками та іншими будівлями, такими як Дніпровський цирк, університет ім. А.Нобеля, річковий вокзал та ін. Проїдемося уздовж залізничного вокзалу і повернемо на головний проспект міста - проспект ім. Д.Яворницького, який постане перед нами у всій своїй красі. Адже він дуже органічно пов'язав минуле і сьогодення Дніпра - старовинні особняки і сучасні культурно-ділові та торгові центри. Ми побачимо найбільшу і величну Менору в світі.

Завершимо наше знайомство з історій міста на Красній ( «Красивій») площі у Свято-Троїцького Кафедрального собору - православного кафедрального собору, побудованого в XIX столітті за проектом Людвіга Шарлемань - Боде і Петра Вісконті.

Відгуки 0

Немає відгуків

Деталі туру
  • Місто: Дніпро
  • Тривалість : 1 днів
  • К-сть осіб в групі : 1 - 10
  • Ціна з особи : 4-6 осіб | 120.00 грн. 3 особи | 180.00 грн. 2 особи | 250.00 грн. 1 особа | 400.00 грн.

+380664271402, +380673686106, +380503632361

Інші пропозиції

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.net.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.