Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.
Увійти Моя подорож
UaRuEn
0 відгуків
Оцінки
₴ 350 - 700

Дніпровські пороги – унікальне місце планети

Дніпровські пороги – унікальне явище світового масштабу. Найдавніші кам'яні гряди, складені з архейських гранітів, вік яких 3,5 млрд років, перепиняли течія річки від Дніпра до Запоріжжя. Нині вони покриті водою, лише по берегах видніються виходи скель. Багато святилищ і капищ розташовувалося на берегах і островах Дніпра.

Наша екскурсія почнеться з єдиного в Україні Музею лоцманів. Невелика експозиція музею занурить Вас в часи, коли безстрашні козаки проводили торгові флоти через смертельно небезпечні вири і пороги, познайомить з побутом і законами Лоцманської слободи. Ви зможете побачити фотографії і картини останніх лоцманів Придніпров'я.

Перший поріг Дніпра знаходиться в районі старовинної Кодацької фортеці. Тут відкривається прекрасний вид з високого правого берега річки, і є залишки фортеці у вигляді земляних валів.

В районі найбільшого порога Ненаситець знаходиться декілька цікавих місць, пов'язаних з нашою історією. Це кромлех - Перунове святилище, вік якого датується близько 4 тис. років і ймовірне місце загибелі князя Святослава.

Далі вас чекає відвідування саду Світлани Кульбашне в сел. Військове.

Багато красивих садів в Європі і Азії не гірше, але чому потрібно прагнути саме туди? Хто сказав, що прекрасне Чудо десь далеко-далеко? Сад Світлани Кульбашне - єдиний приватний ландшафтний парк в регіоні відкритий для відвідувань – парк, про який пишуть в журналах і знімають телепередачі.

Парк площею 1 гектар розташований на березі річки Дніпро.

Годинну екскурсію по території проведе господиня саду. Ви почуєте історію місця, історію створення саду, пройдете по маршруту, зупиняючись у квітників, малих архітектурних форм, скульптур та інших споруд.

Потім Вас чекає обід і самостійна прогулянка по прекрасному саду, під час якої ви насолодитеся природою, прекрасними квітковими композиціями і просто відпочинете, подихайте свіжим повітрям.

Вартість туру

Ціна для однієї людини залежить від чисельності групи:

1 особа – 700 грн,
2 особи – 450 грн,
3 особи – 400 грн,
6 осіб – 350 грн,
група понад 10 осіб – за домовленістю.

Транспорт оплачується додатково – 1400 грн.

Відгуки 0

Немає відгуків

Деталі туру
  • Місто: Дніпро
  • Тривалість : 6 годин 1 днів
  • К-сть осіб в групі : 1 - 10
  • Ціна з особи : 4-6 человек | 350.00 грн. 3 человека | 400.00 грн. 2 человека | 450.00 грн. 1 человек | 700.00 грн.

+380664271402, +380673686106, +380503632361

Інші пропозиції

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.net.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.